Firma MKS Elektronika działa na rynku od 1999 roku, początkowo zajmowaliśmy się serwisem RTV podstawowymi instalacjami SAT I TELEWIZJI NAZIEMNEJ, oraz usługami w domu u klienta. Wraz z upływem czasu oraz zapotrzebowniem klientów zwiększyliśmy kompleksowość naszej firmy o szeroki zakres Usług i Handlu w dziedzinie profesjonalnych instalacji Antenowych, Montażu Multimedii oraz nagłośnień w pomieszczeniach i autach.

W 2000 roku przenieśliśmy siedzibę firmy do nowego budynku przy ul. Kościuszki 41 w Nowym Tomyślu. Stale rozwijająca się firma oraz profesjonalny serwis zatrudnia przeszkolony personel w dziedzinie Elektroniki. 

SZEROKI WYBÓR ASORTYMENTU • DORADZTWO • MONTAŻ •

Przedstawicielstwo nc+

autoryzowany dystrybutor: pSenso i Fibaro

Systemy uzdatniania wody

Szeroki wybór akcesoriów osprzętu RTV-SAT
Akcesoria i Multimedia do aut
Telewizja na 12 V w Autach kempingach oraz jachtach
Nawigacje GPS
Monitoring GPS
CB Radia
Radia samochodowe
RADIO CODE
Systemy monitoringu
Artykuły komputerowe
Automatyka domowa i przemysłowa
Autoalarmy / zamki centralne
Głośniki
Montaże Car Audio

SERWIS•NAPRAWY•

Urządzeń komputerowych
RTV-SAT, DVD, TV, nawigacji GPS
Elektroniki samochodowej
Innych nietypowych urządzeń elektronicznych


Nasza Firma stale szuka nowych rozwiązań w dziedzinie Elektroniki aby spełniać oczekiwania oraz zapotrzebowanie naszych klientów.